Roots Underground
Maj 06, 2024, 19:45:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Poznajmy się  (Przeczytany 4014 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Wito
Szef
Użytkownik
*****
Wiadomości: 92



Zobacz profil
« : Sierpień 26, 2012, 20:10:17 »

  Siema

 No to może ja zacznę od siebie. Na imię mam Witek, mam 22lata, pochodzę z Twardorzeczki obok Żywca ale obecnie mieszkam w Krakowie ponieważ studiuje na III roku zarządzanie  Z politowaniem Poza L2 gram też w jakąś dziwną grę przeglądarkową footbalteam 2 Chichot Moje hobby poza komputerem to jazda na rowerze, wspinaczka, oraz hodowla ptaszników których obecnie mam 11, ze zwierząt mam jeszcze 15-to letniego żółwia czerwonolicego, psa, oraz za jakiś czas będę miał skorpiona  Duży uśmiech Dodatkowo zbieram kasę na motocykl turystyczny, który może kupię sobie po zimie, nie tej to po następnej   Spoko
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 20:12:14 wysłane przez Wito » Zapisane
Pegout
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 26, 2012, 21:22:35 »

   Hej

   Nazywam się Bartosz, mam 19 lat, pochodzę z Łazisk Górnych obok Katowic. Chodzę do czwartej klasy Technikum o kierunku mechatronik, co było złym wyborem, ponieważ nie kręci mnie, bo w przyszłości będę studiował psychologię. W Lineage II gram praktycznie od 7 lat z przerwami. Moją ulubioną klasą w grze jest Temple Knight. Gdy nie gram w L2 to swój czas na kompie spędzam przy Call of Duty 2 / Modern Warfare 3. Moje hobby poza komputerem to jazda na rowerze, ezoteryka oraz słuchanie muzyki wszelkiego rodzaju. Najchętniej słucham rocka (Disturbed, Three Days Grace, Breaking Benjamin, Limp Bizkit, Red, Rise Against), metalu (Amon Amarth, Arch Enemy, As I Lay Dying, Bullet for My Valentine, Children of Bodom, Dark Tranquillity, Dead by April, Ensiferum, Epica, In Flames, Insomnium, Kalmah, Nightwish, Norther, Scar Symmetry, Soilwork, Sonata Arctica, Swallow the Sun, Trivium, Within Temptation), rapu (Peja, Chada, 50 Cent, Eminem, Ludacris, DMX, 2pac, X-Zibit, Dr. Dre, Chamillionaire, Mobb Deep), popu (Michael Jackson, Akon, Westlife), techna, trance, house (nowości oraz Qlimax). No więc to by chyba było na tyle. Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Kanade
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
****
Wiadomości: 204



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 26, 2012, 21:34:27 »

Ohayou!

Nazywam się Radek, mam 18 (niedługo 19) lat, mieszkam w Pruszkowie Mazowieckim obok Warszawy.
W L2 pocinam od jakiś 5 lat, tyle że z przerwami, uwielbiam ownic Gladem ;P. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to są 2 główne: Japonia i wiele rzeczy z nią związanych np: Anime, muzyka, język, kultura tego kraju oraz  psychologia. Staram się czytać, uczyć się psychologii/ japońskiego na własną rękę. Traktuje to jako hobby bo studia o takich kierunkach w Warszawie są dla mnie nieosiągalne (najwyraźniej jestem za głupi ;/) Od tego roku zaczynam studiować zaocznie Obrone narodową w Wojskowej Akademii Technicznej. Jeżeli chodzi o inne zainteresowania to zawsze było to MMORPG, sztuka manipulacji, hipnozy, Obee itd. imprezy, głównie domówki, nie przepadam za klubami, oraz kobity rzecz jasna! Tak jak Peguot w wolnych chwilach gram w Cod 2 Uśmiech

To tak krótko o mnie

Sayonara!


Zapisane

Mikelo
Zarząd
Aktywny użytkownik
**
Wiadomości: 136



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 26, 2012, 22:46:19 »

Yo,

Nazywam sie Michael (Majkel, z tad tez moj nick), mam 19 lat i wlasnie raduje sie ze skonczylem cykl szkolny raz na zawsze. Skonczylem LO o profilu biol-chem-fiz co bylo zlym wyborem. Mieszkam obecnie w Warszawie od 6 lat. Wychowalem sie w Łowiczu, ktory mozecie kojazyc z dzemow. W L2 gram od 4 lat. Zaczalem na Dragonie x15 gdzie poznalem Pegouta. Swoja postac odkrylem na pvp serwerze okolo rok temu. Soul Breaker to moja ulubiona postac. Jezeli chodzi o hobby hm, nie jest ono latwe, ale lubie uczyc sie umiejetnosci innych ludzi ^^ Takze interesuje sie wiekszoscia rzeczy po trochu. Lubie przede wszystkim plywac i rysowac choc ja to rysowaniem nie nazywam, umiem zrysowywac to co widze a sam od siebie z glowy to nie. (mikelolo.deviantart.com). Mam psa Jackiego rasy Jack Russel Terier, ktorego czesto myla z mala krowka. (Anime tez Kanade ;P). Na AWF sie nie dostalem wiec ide prywatnie na Rehabilitacje, ale to jeszcze nie jest pewne. Jezeli chodzi o gry to MMORPG bo kreci mnie rywalizacja i wspolpraca z zywymi osobami, a nie z kompem. Muzyka to samo co Pegout, heh poza rapem.

 Duży uśmiech Do uslyszenia



« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 23:21:39 wysłane przez Mikelo » Zapisane

T0rpeda  powraca Uśmiech
Marian
Klanowicz
Użytkownik
*
Wiadomości: 67



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 28, 2012, 11:27:33 »

Ekhem... dobra Uśmiech

mam na imię Mariusz i już od 22 lat zaszczycam Ciechanów swoją obecnością:) Z wykształcenia jestem rehabilitantem... jednak z zawodu to składam okapy kuchenne:) W L2 gram od 2-3 lat z przerwami. Swoje pierwsze kroki stawiałem na Orilla x3 z którego przeniosłem się na Oyashiro x2 (tam poznałem Pegouta i spółkę... teraz patrzę, że jakieś znajome typy to stwierdziłem, że zaciągnę się do klanu Język ), potem jakieś L2Exy sreksy i masa pomniejszych low ratów, gdzie to majtałem się z różnymi postaciami, by w końcu stwierdzić, że tyrek rox:)
Ano... jak to ja mawiam "szukanie hobby, to moje hobby" i wszystko jasne. Lubię siedzieć w domu Język Słucham w zasadzie wszystkiego oprócz rapu i hip hopu
Nie gram w CoD, tylko w UT:)

Hmm.. dobra starczy Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Dex
Klanowicz
Aktywny użytkownik
*
Wiadomości: 201



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 01, 2012, 16:22:38 »

Witam wszystkich! Uśmiech
Yay , rozpisalem w Rekrutacji , ale napisze tutaj jeszcze raz , mam 21 lat , studiuje prawo w Sweden , University Of Gothenburg.
Bawie sie w rozne sporty extremalne , jak Snowboarding, wspinaczka skałkowa , skoki na bangee , zjazdy do jaskin, nawet raz skoczylem na spadochronie Chichot
Scigam sie tutaj w Szwedzkim MotoGP , Honda Repsol Racing Team , 600 RR.
W gry gram sporadycznie , ale do L2 mam sentyment , byla to pierwsza moja dluga gra( ok 6 lat ) , jako na PC dlatego mam do niej sentyment , poza tym gram tylko na konsoli w gry wyscigowe (z braku czasu tak naprawde) Uśmiech
Ew, zombie survival jak "The walking dead" , za to ogladam sporo filmow Uśmiech
Muzyczne raczej slucham Polskiej Rapu , takiego jak np. Macca Squad , sporo ragge i oczywiscie starych klasykow jak PFK , Pokachontaz , etc .
Czesto jezdza na ogniska , roznego typu imprezy , jak i domowki , generalnie normalnym studentem jestem , lubie i sie napic i przypalic blanta Uśmiech
Takze bede gral tak naprawde tyle ile bede mogl , przez dluzszy okres swojego czasu trenowalem K-1 i MMA , nawet zdobylem mistrzostwo Europy 2008 -> www.kick-boxing.pl / Patryk Maciejewski Uśmiech
Coz moglbym wiecej opisac , mysle , ze lepiej poznamy sie w grze, uwielbiam gry zespolowe , samemu sie gra nudno , tak samo jak w zyciu , pozdrawiam i czekam na start servera Chichot
Do tego ogladam sporo Anime i filmow Uśmiech

Ps , skonczylem technikum informatyczne , wiec moge pomoc conieco z forum , ale raczej od strony graficznej Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2012, 16:31:22 wysłane przez Dusia » Zapisane


"Odwazni sie zyja wiecznie , lecz ostrozni nie zyja wcale .
Wito
Szef
Użytkownik
*****
Wiadomości: 92



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 01, 2012, 18:39:24 »

Scigam sie tutaj w Szwedzkim MotoGP , Honda Repsol Racing Team , 600 RR.
lubie i sie napic i przypalic blanta Uśmiech

Hah gdyby nie ta Szwecja to już bym numer wziął do Ciebie Chichot
Zapisane
Dex
Klanowicz
Aktywny użytkownik
*
Wiadomości: 201



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 01, 2012, 19:08:59 »

Haha , mam nadzieje , ze na zlot motocykli mikolajkowych uda mi sie przypełznąć do Trojmiasta takze zapraszam Chichot Niestety jeszcze nie wiem ktorego grudnia Uśmiech
Zapisane


"Odwazni sie zyja wiecznie , lecz ostrozni nie zyja wcale .
Wito
Szef
Użytkownik
*****
Wiadomości: 92



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 01, 2012, 20:37:11 »

Hmm 620km Chichot może się uda
Zapisane
Vivienne
Klanowicz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 28



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 02, 2012, 11:14:10 »

Hiho
Mam na imię Eryk, w grudniu styknie mi 20, mieszkam w Pucku w małym miasteczku na Pomorzu. Od piątku jestem technikiem ekonomistą (udało się zdać egzamin ^^ ), maturkę zdałem ale na studia na razie się nie wybieram. W L2 gram od Hellbound. Obecnie zbieram kasę na jakąś wiatrówkę żeby wszystkie jaskółki i inne ptaki wystrzelać, które bombardują mój samochodzik na parkingu. Lubię słuchać muzyki, regularnie oglądam Primera Division. Poza l2 gram sobie w cs i lola, a z gier przeglądarkowych w erepublik. Myślę, że to by było na tyle Chichot
Zapisane
Aspersin
Klanowicz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 03, 2012, 20:49:30 »

Witam,
Mi na imię Przemek imam juz 22 wiosenki ma karku. Mieszkam w Ciechanowie na północnym Mazowszu.Gram od 5 lat z przerwami, aby psychicznie się nie wypalić do gry. Obecnie staram się studiować  Chichot .Swą osobę skrywałem w przeszło pod nickami Quln, Arcan (orilla, pierwszy start), Arrow ( L2 chonicle), no i Aspersin zostanie ( niekiedy ludzie nie umieli przeczytać nicku Quln  Co? ), dla znajomych Aspek  Mrugnięcie .
Obdośnie zainteresowań to: Anime(One piece,Fairy Tail,  Bleach, Naruto, Naruto Shippuden, Hellsing, Ghost in the Sheel, Shakugan no Shana, Bosuo Renkim, Demonbaine, Angel Beats, Deadman Wonderland, Guilty Crown, Gundam AGE, Ao no Egzorcist, Hagure Yuusha no Estetica, Akikan, High School of Dead ( i narazie co mi na pamięć przychodzi); seriale sci-fi (serie Star Treck, Doctor Who, Battlestar Galactica, Eureca, Alphas, Firefly, Grimm, wszystkie 3 serie Stargate,), z muzyki preferuje tu do okresu lat 90`tych + niektóre openingi z animcow (czyli troszle japoński rock) +do tego DUMBSTEP  Duży uśmiech , ale nie każdy  Mrugnięcie . Poza tym czarny humor, sarkazmy, ironie, gry słowne z różnego rodzaju dwuznacznościami  (słowotwórstwo jest fajne  Duży uśmiech ) ogólnie ciężkie poczucie humoru. Staram się dogadywać z ludźmi ale ciężko znoszę ludzi przemądrzałych i cwaniaków.
Zapisane
phantasmata
Klanowicz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 03, 2012, 23:12:28 »

Hell0

Mam na imię Łukasz Uśmiech stary i mam nadzieje jary 26 a nawet 28lat... Mieszkam w Kłodzku chociaż najlepsze lata przepijałem we Wrocławiu. W l2 gram już od 6 lat, nawet nie pamiętam na którym serwerze nastąpił początek ale głównie to Raidfight i L2ex. Zainteresowania to broń (jako pracownik sklepu z militariami to obowiązek), muzyka - tu głównie dark ambient, industrial, noise itp (zapraszam na Industrial Festival do Wrocka). Hmm... Filmy... azjatyckie horrory, seriale Twin Peaks, wszytko co związane z Star Trek, Family Guy (Giggli), Drawn Togheter, Garth Marenghi's Darkplace - mistrzostwo Uśmiech.  Były pracownik infolinii, windykacji i help desku w jednym z banków, także rozmów przez słuchawkę nienawidzę ale uznaję jako konieczność Uśmiech Inspirują mnie takie postacie jak Zapp Barningan, Kpt Hero i Pani Magda ze sklepu Społem. Mam nadzieję, że do 17tego dożyjemy i zownujemy server Uśmiech

PS. przydałaby się jakaś płeć piękna w klanie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2012, 00:33:43 wysłane przez phantasmata » Zapisane
Pegout
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 04, 2012, 07:48:38 »

Płeć piękna powiadasz? Płeć może i piękna, ale potem by było składanie jej wszystkiego, wyrzucanie ludzi bo ona chce, podlizywanie się na TS i chat itp Chichot I mówię to z doświadczenia, a nie z powodu, że biorę was za takich Uśmiech Mój kumpel zdobył dziewczyne bo jej Icarus daggera złożył i do tej pory są chyba razem od 2 lat od AdenaGate servera Chichot

PS: Z reguły dziewczyny grajace w Lineage (wogole w cos grajace) to nic ciekawego Chichot
Zapisane