Roots Underground
Kwiecień 24, 2024, 23:45:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kapitan Coco poszukuje klanu!  (Przeczytany 980 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Coco
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Wrzesień 29, 2012, 15:02:39 »

WIEK: 22
IMIĘ: Adam
NICK W GRZE: Coco (czyt. Koko)
POSTAĆ JAKĄ MASZ ZAMIAR GRAĆ: Tyrant
POPRZEDNIE SERVERY: dragon network i inne tylko chwilowo
GODZINY ONLINE OD PON DO PT: 8-14, 19-24 (wieczory raczej co drugi dzień)
GODZINY ONLINE W WEEKEND: Jeżeli nie mam zajęć to różnie, tutaj jest zbyt wiele czynników bym mógł to określić, na oblężenia postaram się stawiać Mrugnięcie
CZY POSIADASZ MIKROFON/TEAMSPEAK: Mikrofon tak, ts nie ( ale ściągnę!)
AKCEPTUJESZ REGULAMIN: tak poza punktami typu podawanie nr telefonu - to jest moja prywatna sprawa kto do mnie dzwoni, a z kim gram. Może się kiedyś lepiej poznamy to się umówimy na piwo i wtedy podam wam mój numer. Nie angażuję życia w grę.
DOWOLNY KOMENTARZ: Gram wtedy kiedy mam na to czas/ochotę a mam tego całkiem sporo, jednak nie pozwolę by ktoś mnie do czegoś zmuszał. Potrafię się zaangażować w życie klanu, choć nie będę siedzieć w grze 24h, to jestem ogólnie pomocny dla klanowiczów jak i innych graczy. Co warto dodać to to, że skończyłem przygodę z l2 pare lat temu i grałem na kronikach max interlude, dlatego też część nowości będziecie mi musieli wytłumaczyć, ale to nie problem.Prawda?

Co do serwera: Myślę, że warto się przyznać ,że grałem postacią o nicku Adam - spoil, jednak zostawiłem go gdyż jak to lubię sobie tłumaczyć wybuchł gdy enchantował broń ( a postać i pomysł grania krasnoludem mi się znudził). Wraz ze starą postacią zostawiłem wszystko czego się dorobił socjalnie - czyli pozycja w klanie avaloncośtam (serio nie pamietam:D). Tak więc zaczynam zupełnie od nowa na tym serwerze.
W grze rozmawiałem już z Wito, który mnie zachęcił do przyłączenia się do was. Duży uśmiech
Jak widać po temacie lubię się pobawić w małe rpg, ale chyba to nikomu nie przeszkadza a wręcz umila zabawę Uśmiech
Pozdro i czekam na inv do klanu gdyż nikt nie odmawia kapitanowi coco Uśmiech)
Zapisane
Dex
Klanowicz
Aktywny użytkownik
*
Wiadomości: 201



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 01, 2012, 14:47:00 »

Prosze o PM InGame Uśmiech
// Oczekuj na pelny dostep do forum.
Zapisane


"Odwazni sie zyja wiecznie , lecz ostrozni nie zyja wcale .
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

oceana homofriends e-kontabankowe extremalteam lionoftiger